Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Zebranie Oddziału w Poznaniu - 2015

oddzial_w_poznaniu_14062729353674_d

W dniu 28 lutego 2015 r. odbyło się w Poznaniu zebranie Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenia Zawodowego Oddziału w Poznaniu. Zebranie prowadzone było zgodnie z przyjętym przez uczestników porządkiem obrad.

Spotkanie było połączone ze szkoleniem z zakresu nawietrzaków okiennych oraz wentylacji mechanicznej jednorurowej stosowanej w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Zebrani mieli okazję zapoznania się z bogatym asortymentem produktów firm: AERECO – wiodącego producenta na rynku wentylacji i PASCAL – importera urządzeń pomiarowych i narzędzi kominiarskich. Ich przedstawiciele zaprezentowali aktualne nowości, min. - urządzenia do badania szczelności kominów i instalacji spalinowych. Po prezentacji produktów przedstawiciele firm odpowiadali na pytania, które zadawali zebrani członkowie Oddziału.

Zainteresowanie omawianą problematyką oraz możliwością dalszego podnoszenia kwalifikacji spowodowało, że zebrani uznali za konieczne zorganizowaniem kolejnego szkolenia pozwalającego na  zdobycie uprawnień w zakresie eksploatacji i dozoru wentylacji mechanicznej i instalacji gazowej.  Zebrani zdecydowali się na uczestnictwo w szkoleniu, jakie organizuje Oddział KKP w Bytowie, w dniach 23-25 kwietnia 2015 r.

Należy podkreślić, że zebranie zostało zorganizowane w nowym miejscu a lokalizacja – pomieszczenia Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii, przypadła do gustu zebranym. Uczestnicy bogatsi o kolejne doświadczenia oraz wiadomości, zadeklarowali chęć przybycia na kolejne zebranie Oddziału.

 

 

                                            Z koleżeńskim pozdrowieniem

                                  Członkowie Zarządu Oddziału w Poznaniu.

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl