Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Zebranie Oddziału w Opolu

Oddział w Opolu

 

 

 

 


ZEBRANIE ODDZIAŁU W OPOLU

6 września 2016 roku odbyło się Zebranie Oddziału w Opolu Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenia Zawodowego.

Zebranie poświęcone było trzem podstawowym tematom:

1. Z okazji obchodów 25-lecia działalności Korporacji Kominiarzy Polskich wszyscy członkowie Oddziału w Opolu oraz byli członkowie-emeryci zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami.

2. Na zebraniu omówiono sprawy bieżące działalności Oddziału w Opolu - wykonywanie usług, zmiany w przepisach, składki członkowskie.

3. Został zorganizowany kurs BHP zarówno dla pracodawców, jak też i pracowników Zakładów Kominiarskich. Największy nacisk na szkoleniu położono na kwestie pracy na wysokości oraz używanie sprzętu z tym związanego oraz zachowaniu szczególnej ostrożności podczas wykonywania tego rodzaju prac. Szkolenie zakończyło się uzyskaniem przez uczestników zaświadczeń o odbyciu kursu BHP. W czasie szkolenia przewidziano także część praktyczną - używanie środków ochrony osobistej do pracy na wysokości. Każdy z uczestników miał okazję założyć szelki bezpieczeństwa i dopasować je do swojej osoby.


Na zakończenie posiedzenia uczestnicy zjedli obiad.

 

Opracowała - Elżbieta Frydel

Wprowadził - Stanisław Frydel

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl