Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Zaproszenie na posiedzenie Zarządu Głównego

wykrzyknik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE

 

Zarząd Główny Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenia Zawodowego informuje, że w dniu 7 października 2017 roku w Opolu o godz. 1000 odbędzie się otwarte posiedzenie Zarządu Głównego, na które zapraszamy wszystkich Prezesów Oddziałów terenowych Korporacji oraz wszystkich członków Korporacji, którzy zechcieliby spotkać się z Zarządem Głównym i wysłuchać informacji o działalności Korporacji.

Spotkanie będzie również okazją, by członkowie Oddziałów podzielili się z Kolegami swoimi sukcesami; będzie również okazją do przedyskutowania problemów, nurtujących środowisko kominiarskie.

Wszyscy chętni do udziału w otwartym posiedzeniu Zarządu Głównego proszeni są o potwierdzenie swojej obecności do dnia 25 września 2017 roku telefonicznie:  77 423-13-80 lub e-mailem: zgkkp.opole@op.pl

O miejscu zebrania poinformujemy po 25 września, gdyż lokalizacja zależy od ilości uczestników.

W zgłoszeniu uczestnictwa należy podać:

Imię i nazwisko, Oddział, kontakt e-mailowy i telefoniczny.

 

Opracował i wprowadził - Stanisław Frydel

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl