Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Szkolenie w DARCO

Oddział w Opolu

        Kominiarze za Prezydentem

 

Niecałe pół roku po wizycie Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego w Dębicy w firmie DARCO, czyli w dniach 18-19 września 2015 r., Oddział w Opolu Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenie Zawodowe, udał się z wizytą do tej samej fabryki. 

Tuż po przyjeździe zostaliśmy oficjalnie powitani przez gospodarzy. Prezes Pan Józef Darłak  wraz z Panią Katarzyną Maruszak – dyrektor Działu Handlowego pokazali nam hale produkcyjne wraz z procesem technologicznym i najnowocześniejszymi maszynami. W trakcie spaceru po parku maszynowym poznaliśmy historię zakładu.  Mieliśmy możliwość porozmawiania z pracownikami firmy i przyjrzenia się ich pracy.  Po zwiedzeniu hal produkcyjnych udaliśmy się na poczęstunek i wykład na temat produktów i najnowszych rozwiązań technicznych firmy DARCO. Szkolenie na temat poprawy wydajności wentylacji grawitacyjnej poprowadził Marcin Rokita.

To, że przyjemne z pożytecznym trzeba łączyć, każdy z nas wie. Korzystając z uprzejmości gospodarzy, którzy udostępnili nam salę wykładową, pan Damian Ozorkiewicz odświeżył i uzupełnił naszą wiedzę z zakresu B.H.P.

              Wieczorową porą spotkaliśmy się przy grillu, gdzie swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele firmy DARCO, w tym Prezes Józef Darłak, oraz Katarzyna Maruszak i Marcin Rokita. 

              My kominiarze, żyjemy pracą nawet wtedy, gdy nie pracujemy na swoich rejonach. Potwierdzeniem tego były rozmowy i dyskusje przy grillu, które głównie dotyczyły tematyki o szeroko rozumianym kominiarstwie.  Z tak naładowanymi akumulatorami, następnego dnia wróciliśmy do Opola, aby dalej świadczyć usługi kominiarskie przed rozpoczynającym się kolejnym sezonem grzewczym.

 

 

 

                                                     Z Kominiarskim Pozdrowieniem

                                                                                                                          

                                                            Mistrzowie Kominiarscy

                                                   Krystian Motyka i mgr Jarosław Kłos

 

 

Opr. [SF]

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl