Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Szkolenie w Chmielnie

Oddział w Poznaniu

W dniach 23-25 kwietnia, w miejscowości Chmielno , na terenie ośrodka wypoczynkowego  „Krefta”, odbyło się  szkolenie z zakresu dozoru i eksploatacji wentylacji mechanicznej oraz urządzeń gazowych. Uczestniczyli w nim członkowie oddziałów: Bytów, Szczecin i nasz oddział Poznań.

Pierwszego dnia inż. Zbigniew Tałach wygłosił wykłady poświęcone wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej i hybrydowej.  Natomiast wieczorem odbyła się uroczysta kolacja.. Drugiego dnia odbyły się szkolenia umożliwiające uzyskanie świadectw kwalifikacyjnych. Uczestnicy zakończyli pobyt egzaminem składanym przed komisją.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować Prezesowi oddziału w Bytowie, Janowi Gańskiemu, za zorganizowanie szkolenia. Lokalizacja oraz jakość usług przypadła do gustu uczestnikom Dołączone poniżej zdjęcia tylko w części oddają fantastyczną atmosferę, która towarzyszyła uczestnikom przez cały pobyt.

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl