Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Święto kominiarzy w Poznaniu

Oddział w Poznaniu

4 maja Święto Kominiarzy w Oddziale w Poznaniu rozpoczęto uroczystą mszą św. o godz. 9.00 w Kościele pw. św. Floriana przy ul. Kościelnej w Poznaniu. We mszy uczestniczyli kominiarze, a uroczystego charakteru nadawała  obecność pocztów sztandarowych KKPSZ i Cechu. Tradycja mszy jest kontynuowana od wielu lat. Po mszy św. uczestnicy udali się na strzelnicę myśliwską „Lizawka”, gdzie  nasz kolega - Edward Gielniak zorganizował poczęstunek i zawody strzeleckie.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Liczymy na kolejne takie spotkania.

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl