Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Spotkanie z Ministrem Gospodarki

Oddział w Opolu

W dniu 10 kwietnia 2015 roku, z inicjatywy Opolskiej Izby Rzemieślniczej, odbyło się spotkanie z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Gospodarki Mariuszem Haładyjem. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele cechów Opolszczyzny oraz władze Izby Rzemieślniczej.

Podczas spotaknia minister Haładyj poinformował o pracach nad nowelizacją prawa, min. ustawy o zamówieniach publicznych.

Rzemieślnicy, uczestniczący w spotkaniu, zwrócili uwagę ministra na trudną sytuację małych firm w konfrontacji z dużymi spółkami, jak również zwrócono uwagę na "szarą strefę" i jej negatywny wpływ na sytuację legalnie działających przedsiębiorców.

Na zakończenie spotkania ustalono, że środowisko rzemieślnicze przekaże na piśmie swoje uwagi i postulaty do Ministerstwa Gospodarki.

Korporację na spotkaniu reprezentowali:

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania.

 

Opr. [EF]

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl