Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Opłatek u kominiarzy

Opłatek 2015

Opłatek u kominiarzy

 

W dniu 4 grudnia 2015 roku, z inicjatywy Prezesa Oddziału w Opolu Ryszarda Uliczki, odbyło się spotkanie opłatkowe kominiarzy. W spotkaniu, oprócz kominiarzy, zrzeszonych w Oddziale w Opolu i w Wojewódzkim Cechu Kominiarzy, wzięli także udział zaproszeni goście.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: 

W spotkaniu opłatkowym uczestniczył także Prezes Waldemar Drożdżol, który jest członkiem Oddziału w Opolu Korporacji Kominiarzy Polskich i jednocześnie Starszym Cechu Kominiarzy w Opolu.

Na początku spotkania odbyła się oficjalna uroczystość, podczas której pan poseł Tomasz Kostuś odznaczył sztandar Wojewódzkiego Cechu Kominiarzy złotym medalem Jana Kilińskiego.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a tak liczna obecność kominiarzy zapewni uczestnikom przysłowiowe szczęście na cały przyszły rok.

 

Opracował i wprowadził - Stanisław Frydel

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl