Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Konferencja BEZPIECZNY DOM - Podbeskidzie

bezpieczni w domu - logo

BEZPIECZNY DOM - Podbeskidzie


21 kwietnia 2016 roku w Łękawicy odbyła się Konferencja BEZPIECZNY DOM - Podbeskidzie. Tematem konferencji była kwestia bezpieczeństwa pożarowego w domach i mieszkaniach realizowana wspólnie z programami „Nie dla czadu” i „Zgaś ryzyko.”

Wśród uczestników byli między innymi posłowie RP, senatorowie oraz przedstawiciele władz samorządowych z powiatów żywieckiego, bielskiego i cieszyńskiego, policjanci, strażacy PSP oraz OSP, kominiarze, przedstawiciele firm - łącznie około 200 osób. Z ramienia Korporacji Kominiarzy Polskich w Konferencji wzięli udział: Prezes Waldemar Drożdżol, Wilhelm Otrzonsek i Krzysztof Drożdżol. Krzysztof Drożdżol wygłosił referat na temat niebezpieczeństw związanych z dymem i czadem.

 

Więcej informacji na stronie Fundacji: http://bezpieczniwdomu.org/34,z-dzialalnosci-fundacji.html

Obszerna fotorelacja:http://korporacjakominiarzy.pl/konferencja-w-lekawicy---zdjecia-14,17-17-197.html

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl