Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Kodeks Urbanistyczno - Budowlany - spotkanie we Wrocławiu

Hala Stulecia

Sprawozdanie ze spotkania w sprawie

Kodeksu Urbanistyczo-Budowlanego

 

W dniu 8 listopada 2016 roku we wrocławskiej Hali Stulecia odbyło się spotkanie z Wiceministrem Infrastruktury i Budownictwa Tomaszem Żuchowskim ze środowiskami  zainteresowanymi Kodeksem.

Z ramienia Korporacji Kominiarzy Polskich w spotkaniu wzięli udział dwaj przedstawiciele Oddziału we Wrocławiu: mistrz kominiarski Maciej Rogala i mistrz kominiarski Paweł Jankowski. Obaj wystąpili w mundurach kominiarskich i byli widoczni podczas spotkania.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele środowisk inżynierskich, gazowniczych, budowlanych, projektantów, w sumie około 40 osób.

Spotkanie prowadzone było w formie prelekcji bez możliwości zadawania pytań.

Na spotkaniu była mowa o:

Na spotkaniu nie były poruszane sprawy, związane z kominami i kominiarzami.

Projekt Kodeksu Urbanistyczno-Budowlanego ma w całości obejmować procesy inwestycyjne, a szczegółowe zapisy zostaną zawarte w innych ustawach.

 

Na podstawie tekstu mistrzów kominiarskich

Macieja Rogali i Pawła Jankowskiego –

 opracował i wprowadził – Stanisław Frydel

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl