Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Kwartalnik KOMINIARZ POLSKI

kominiarz_polski_reklama_DRUK2

 

Dołącz do nas

Dołącz

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy:


- posiadają kwalifikacje mistrza kominiarskiego,
- prowadzą działalność gospodarczą w zakresie kominiarstwa lub pracują u osoby prawnej lub fizycznej, prowadzącej działalność w zakresie kominiarstwa,
- złożą pisemną deklarację członkowską z rekomendacją dwóch członków Korporacji (do pobrania poniżej),

do wstąpienia w szeregi Korporacji Kominiarzy Polskich.

Pobierz deklarację, wypełnij i skontaktuj się z najbliższym Oddziałem Korporacji, aby stać się członkiem Korporacji Kominiarzy Polskich

 

Członkowie Korporacji, którzy chcą, aby ich dane były umieszczone w Rejestrze członków na stronie internetowej, proszeni są o wypełnienie "ZGODY do publikacji danych osobowych na stronie internetowej" i przesłanie jej na adres biura Korporacji. (ZGODA do pobrania poniżej)


 

 

 

Opracował i wprowadził - Stanisław Frydel

Rejestr Mistrzów Kominiarskich

Aby znaleźć kominiarza, należy „kliknąć” wybrane województwo, a następnie wyszukać kominiarza na mapie obok lub za pomocą wyszukiwarki.

Ogólnopolski Rejestr Mistrzów Kominiarskich uprawnionych do okresowej kontroli, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na podstawie art. 62 ust. 6 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku  poz. 290 - z późniejszymi zmianami)

Kontakt

Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
Zarząd Główny

45-061 Opole ul. Katowicka 55
tel. 77 423 13 80
e-mail: zgkkp.opole@op.pl

NIP 754-10-96-297

KRS 0000076862

REGON  530567185

Adres profilu kwartalnika

"Kominiarz Polski" na Facebooku:

https://www.facebook.com/KominiarzPolski/

Partnerzy

Strony internetowe: RedSoft.pl